شرکت صنایع الکترونیک فاران

درباره فاران

شرکت صنایع الکترونیک فاران در سال ۱۳۶۸ با هدف فعالیت در زمینه تولید تجهیزات الکترونیکی، مخابراتی و کامپیوتری تأسیس گردید. نام فاران برگرفته از نام عبری کوه جبل النور است که حضرت محمد(ص) در آن به رسالت مبعوث شدند ( برگرفته از متن دعای سمات) .
در راستای دستیابی به اهداف تدوین شده، شعار سازمانی فاران “ sustain it ” یا “تداوم ببخش” ( حفظ طول عمر دستگاه و تداوم زمان استفاده ، بدون قطعی برق برای تجهیزات الکترونیکی و لوازم خانگی) . عمده تمرکز شرکت صنایع الکترونیک فاران تولید و توزیع انواع یو.پی.اس، باتری ،تجهیزات انرژی های نو و تجهیزات دیگری از جمله استابلایزر و اینورتر می باشد که در راستای انتقال دانش فنی و تکنولوژی به داخل کشور و نیز تولید تجهیزاتی با کیفیت بهتر و قیمت مناسب تر، نسبت به عقد قراردادهای تولید مشترک با چندین کمپانی معتبر اروپایی و آسیایی نیز اقدام نموده است. اکنون این شرکت با افتتاح خط توسعه تولید باتری در سال ۱۳۸۸ با حضور معاون وزارت صنایع و معادن، جناب آقای برزگری و گسترش کارخانه به فضای کلی بالغ بر ۸۹۰۰ متر مربع در استان کرمانشاه، و دفتر مرکزی به فضای کلی بالغ بر ۱۴۰۰ متر مربع در استان تهران با بهره گیری از ۱۰۰ پرسنل متخصص و فنی در حال فعالیت می باشد و محصولات خود را از طریق بیش از ۵۰ نمایندگی در سراسر ایران ارائه می نماید.

شایان ذکر است که این شرکت از سال ۱۳۸۳ با گسترش فرهنگ بهینه سازی مصرف انرژی، گام جدیدی را برای عرضه تجهیزات تولید برق برداشته است و فعالیت خود را در زمینه بهره گیری از انرژی خورشیدی در مراحل طراحی، تهیه، نصب و راه اندازی و بهره برداری آغاز نموده است. شرکت فاران با توجه به حساسیت اجرای پروژه های خورشیدی، با بهره جستن از نیروی فنی خبره و برخورداری از تجهیزات و دستگاههای اروپایی و ژاپنی با کیفیت مناسب تولید و راندمان بالا توانسته است به یکی از مطرح ترین شرکتهای فعال در این زمینه تبدیل گردد. و تاکنون در بیش از ١۵ شهر پروژه­ های سولار را با موفقیت اجرا کرده است.

امروز فاران با ۲۲ سال تجربه کاری پرارزش، گامهای بسیار موثری را در پیشبرد و ارتقا کمی و کیفی سطح محصولات و ارائه خدمات، با هدف ایجاد بالاترین سطح رضایت مشتریان برداشته است.

 

اطلاعات تماس با شرکت فاران

آدرس دفتر مرکزی:

آدرس: ایران – تهران – میدان آرژانتین – خیابان احمد قصیر (بخارست) – خیابان شانزدهم – پلاک ۳ – ساختمان فاران

تلفن: ۴۲۸۱۴ (۰۲۱)

۹ – ۸۸۷۳۳۷۴۲ (۰۲۱)
۸۸۳۴۴۰۲۰ (۰۲۱) ۱۰ خط

فکس: ۸۸۷۳۲۶۹۶ (۰۲۱)
۸۸۸۴۴۷۰۵ (۰۲۱)

کد پستی: ۱۵۱۴۸۳۶۸۱۴

آدرس جدید: ایران – تهران – اتوبان شهید بابایی – جاده دماوند – آزاد راه تهران پردیس – پارک فناوری پردیس – خیابان نوآوری ۲۰ – ساختمان فاران (به زودی)

دفتر فروش

آدرس جدید: ایران – تهران – خیابان قائم مقام فراهانی – کوچه الوند – پلاک ۱۴ – ساختمان فاران (به زودی)

آدرس کارخانه:

آدرس: ایران – کرمانشاه – خیابان دهخدا – شهرصنعتی

تلفن: ۴۲۷۷۴۴۴ (۰۸۳۳) ۱۰ خط

فکس: ۴۲۷۰۴۶۶ (۰۸۳۳)

تلفن تماس اضطراری
09129636056