شرکت بهین صنعت

شرکت بهین صنعت با اتکا بر دانش پرسنلی کار آزموده و مجرب ، با هدف مشاوره، طراحی ، تولید، تجهیز و پشتیبانی سیستم های تغذیه برق بخصوص سیستم های برق بدون وقفه جهت تجهیزات حساس و با توجه به مشکلات موجود در زمینه تولید ، انتقال ، توزیع و نحوه مصرف برق ، پایه ریزی و تاسیس گردید.

هم اکنون با توجه به تجربه چندین ساله متخصصین بهین صنعت، خدمات و فعالیت های این شرکت در زمینه تأمین، طراحی و تولید انواع دستگاه های یو پی اس (UPS)، باتری، استابلایزر، باتری شارژر و سیستم های تأمین انرژی خورشیدی گسترش یافته است.

گستره فعالیت ها و پروژه های انجام شده این شرکت در ارتباط با راه اندازی سیستم های برق اضطراری در واحدهای فناوری اطلاعات، تجهیزات صنعتی، تجهیزات پزشکی، خودروسازی و همچنین فرودگاه ها، سازمان ها، نهادها، ارگانها، شرکتها، بانکها و موسسات مالی و اعتباری دولتی و خصوصی و….  بوده که توانسته است  موفقیت های چشمگیری را نیز کسب نماید.

شرکت بهین صنعت با پشتوانه علمی کارشناسان مجرب ، آمادگی کامل خود را در جهت همکاری در زمینه های ذیل اعلام می دارد:

  • مشاوره در زمینه انتخاب سیستمهای برق و  یو پی اس
  • ارائه سیستمهای برق بدون وقفه (یو پی اس) : در این خصوص این شرکت نماینده رسمی فروش، نصب و راه اندازی، خدمات پس از فروش، تعمیرات و همچنین تولید تحت لیسانس محصولات  Powerware / G -TEC  /  Borri  /APC / Esispower   در ایران می باشد.
  • ارائه خدمات فنی، تعمیر، سرویس و نگهداری پروژه های یو پی اس و برق : خدمات پس از فروش این شرکت از تحویل، نصب و راه اندازی، خدمات در دوران گارانتی و تعهد پشتیبانی ده سال پس از فروش آغاز و تا امکان انعقاد قرار دادهای سرویس نگهداری و خدمات پس از فروش قابل حصول می باشد.
  • ارائه دوره های آموزش تخصصی یوپی اس
  • ارائه انواع استابلایزر، انواع باتری سرب اسیدی با مارک ZUMA – SAIL – VoltaMax – HITACO، انواع باتری های نیکل کادمیم، انواع سیستم های شارژر، رکتیفایرهای سویچ مد مخابراتی، سیستم های تامین انرژی خورشیدی و موتور برق گاز سوز
  • مشاوره ، طراحی و تامین تابلوهای برق (توزیع فرمان و کنترل)
  • مشاوره ، طراحی و اجرای سیستم های حفاظت زمین

اطلاعات تماس بهین صنعت

دفتر مرکزی : تهران – نارمک – خیابان جانبازان – پلاک ۳۲۰ – طبقه ۲
تلفن:  ۲ ۷۴ ۷۵ ۷۷۹ – ۰۲۱
شماره فکس شرکت: ۳۰۷ ۷۷۷ ۸۹ – ۰۲۱

دفتر اصفهان: کاشان – خیابان زیارتی – پایین تر از چهارراه تربیت
تلفن: ۰۳۱-۵۵۴۷۰۹۹۰  و ۰۳۱-۵۵۴۷۰۹۰۰

تلفن تماس اضطراری
09194551985