شرکت تولید کننده یو پی اس EAST (ایست)

شرحی مختصر بر معرفی شرکت یو پی اس ایست

ارائه کننده راه حلهای مدیریت انرژی جهانی

یو پی اس ایست (Guangdong East Power Co.,Ltd ) در سال ۱۹۸۹ ایجاد گردید و یکی از تولید کننده‌های منابع انرژی برجسته در چین است که با میزان سرمایه ۱۷۸٫۹ ملیون RBM و مساحت ۱۳۰۰۰۰ متر مربع فضای تولید و تحقیق و توسعه با کیفیت بالای جهانی در شهر دونگان و یانگژو قرار دارد. ایست در حال پیشرفت بازاریابی و شبکه خدماتی است. با ۱۵۶ دفتر نمایندگی در چین و ۱۰۰ کشور شریک و خریدارانی در سرتاسر جهان. ایست دارای گواهینامه‌های iso 9001:2008 و Iso 14001:2004 با ۲۶ سال تجربه در طراحی، تولید و فروش سیستمهای یو پی اس می باشد. ایست، با تبدیل شدن به یک شرکت برجسته در زمینه منابع انرژی در چین با موفقیت در لیست مبادله سهام Shenzhen در ژانویه ۲۰۱۴ قرار گرفت (Stock No.:۳۰۰۳۷۶ ).

 

ایست تولیدات را برای مطابقت با استانداردهای متفاوت بین‌المللی و نیازهای خریداران سازماندهی کرد.  آنها در زمینه‌های زیادی ازقبیل: برق قدرت، هوانوردی، ترافیک، خدمات پستی، امنیت عمومی، گمرک، دولت و دیگر موارد داخل و خارج از کشور استفاده شده‌اند. اکنون آنها بیش از ۲۰۰,۰۰۰ واحد از محدوده یو پی اس از ۳۵۰-۱۰۰۰kVA را برای مشتریان به صورت ماهانه تهیه می‌کنند.

مرکز تحقیق و توسعه ایست شامل ۲۵۰ مهندس حرفه‌ای و متخصص یو پی اس می‌باشد. یک مدرک تحقیقات علمی کارگاه فوق دکتری از طرف وزارتخانه ملی کارکنان اعطا گردید و دو مرکز پیشرفته تحقیق و توسعه در دانگوان . شنژن ایجاد گردیده‌‌ایت. که متخصصان یو پی اس را جذب می‌کند. با وجود تیم فناوری قدرتمند و کیفیت بالای محصولات با عملکرد قابل اطمینان، ایست از طرف ریاست جمهوری عنوان “معافیت از بازرسی محصولات” را دریافت کرد و برای منبع انرژی برنامه‌های فضانوردی Shenzhou انتخاب گردید.

Guangdong East Power Co., Ltd.

آدرس مرکز فعالیتها:

چین ۵۲۳۸۰۸، گوانگدون پریونس، دانگوان، پارک فناوری سانگشان، خیابان صنعت شمالی ۶٫

تلفن: +۸۶-۷۶۹-۲۲۸۹۸۸۰۱/۲۲۸۹۸۸۰۲

فکس:+۸۶-۷۶۹-۸۷۹۲۰۵۲۲

وب سایت: Http://www.eastups.com
ایمیل :eastups@eastups.com
ارتباط : Doreen Zhang

تلفن تماس اضطراری
09194551985