شرکت فاراتل

درباره فاراتل

شرکت فاراتل در بیست و هفتم خردادماه سال ۱۳۵۲ بصورت رسمی تاسیس گردید. سوابق فعالیت غیر رسمی فاراتل، به آغاز همکاری تجاری دو شرکت فاراده و تلفان و به چهار سال قبل تر یعنی سال ۱۳۴۸ برمی گردد. دو شرکتی که سوابق درخشانی از همکاری با یکدیگر به جای گذشته اند.

زمانی که نه تنها هیچ نشانی از شرکت های تولید کننده ایرانی در زمینه تجهیزات و دستگاههای الکترونیکی در کشور به چشم نمی خورد بلکه بسیاری از برند های معروف جهان نیز پا به عرضه وجود نگذاشته بودند.

اینگونه بود که به حق، شعار ” پیشرو صنایع الکترونیک در ایران ” برای فاراتل انتخاب گردید. فاراتل همواره در طول این ۴۰ سال سعی بر آن داشته تا با تلاش، خلاقیت و نوآوری، بر شعار همیشگی خود استوار باشد و جایگاه پیشرو بودن خود در این صنعت را حفظ کند.

می توان سوابق فاراتل در این سالها را به ۵ دوره تقسیم نمود که شاید بتوان هریک از این دوران را، گامی در جهت پیشرفت صنعت الکترونیک کشور و خدمت رسانی به مصرف کننده ایرانی دانست.

– در حال حاضر بیش از ۴/۵ میلیون ترانس و استابیلایزر فاراتل در سراسر کشور نصب و مورد بهره برداری است و همچنین بیش از نیم میلیون دستگاه یو پی اس فاراتل واگذار گردیده است.

– هم اکنون شرکت فاراتل یک خانواده ۵۰۰۰ نفری شامل پرسنل خود و شبکه نمایندگی فروش و خدمات پس از فروش در سراسر کشور دارد و از مابین ۵۰۰ پرسنل رسمی فاراتل، بیش از ۱۳۵ نفر با تحصیلات لیسانس و فوق لیسانس از فارغ التحصیلان دانشگاههای داخل بوده و متوسط سن پرسنل شرکت ۲۶ سال می باشد.

– در حال حاضر ۸۵۰۰ متر مربع از مساحت کارخانه فاراتل تحت پوشش تولید قرار دارد که این فضا روز به روز در حال گسترش می باشد.

– شرکت فاراتل دارای بیش از ۸۰ مرکز خدمات پس از فروش در سراسر کشور می باشد و همواره به منظور ارتقاءسطح علمی و دانش فنی نمایندگی های خود، اقدام به برگزاری دوره های آموزشی برای آن ها نموده است.

اطلاعات تماس

آدرس پستی:
تهران، خیابان انقلاب، مقابل خیابان استاد نجات الهی، کوی کندوان، ساختمان فاراتل، شماره ۱۲ (۲۱ قدیم)، کد پستی ۱۱۳۱۸۳۴۹۱۴

تلفن: (+۹۸ ۲۱) ۶۶۷۰ ۰۰۰۱ – ۵
فکس: (+۹۸ ۲۱) ۶۶۷۰ ۹۴۹۳
ایمیل: Sales@faratel.com

تلفن تماس اضطراری
09194551985