شرکت یو پی اس مگا مداوم

درباره شرکت یو پی اس مگا مداوم

شرکت یو پی اس صنایع الکترونیکی مگامداوم نماینده انحصاری شرکت فرانسوی Inform-Legrand در ایران، در زمینه تأمین تجهیزات برق سالم (منابع تغذیه بدون وقفه  ( یو پی اس  )از توان ۴۰۰VA تا ۴۰۰KVA)، استابلایزر ولتاژ، شارژر، باتری و… فعالیت می‌نماید. شرکت مگامداوم همواره در راستای مشتری مداری متعهد به ارائه خدمات زیر بوده است:

  • تولیدات با کیفیت مطلوب در سطح استانداردهای جهانی
  • طراحی و ارائه محصولات بر اساس خواسته و نیاز مشتری
  • پشتیبانی و ارائه خدمات پس از فروش در تمام نقاط کشور

شرکت یو پی اس مگا مداوم

محصولات کارخانه inform در حال حاضر به ۷۵  کشور دنیا صادر می‌گردد و علاوه بر ایران در کشورهایی نظیر ترکیه، آلمان، روسیه و یونان نیز دارای دفتر مرکزی می‌باشد. تولیدات ارائه شده دارای استانداردهای جهانی همچون CE ،ISO 9000 ،Gost و… می‌باشد که در صنایع مخابرات، بانک‌ها، بخش‌های بیمارستانی، آزمایشگاهی و تصویربرداری و… کاربرد قابل توجهی در کاهش خطاهای محاسباتی و عملیاتی در تجهیزات، افزایش طول عمر و کارآیی آنها دارند. با توجه به اینکه در بازار رقابتی حاکم یکی از وظایف بارز شرکت‌های فعال معرفی صحیح و بجای محصولات متناسب با نیاز مشتریان می‌باشد، لذا شرکت صنایع الکترونیکی مگامداوم جهت نیل به ارزش فوق اقدام به ارائه خدمات ذیل نموده است:

  • کارشناسی، مشاوره و بارسنجی رایگان از مراکز
  • فراهم کردن زمینه جهت بازدید از توانمندی‌های اجرایی و خدماتی شرکت و حتی کارخانه مادر (inform) در کشور ترکیه
  • نصب و راه اندازی آزمایشی محصولات

شرکت یو پی اس اینفورم

هدف اصلی شرکت inform این است که محصولات و خدمات خود را به بهترین نحو به مخاطبان خود عرضه نماید. همکاری با مجموعه شما در جهت ارائه محصولات و خدمات مطلوب افتخار ما خواهد بود و امید داریم با ارائه خدماتی مناسب علاوه برکیفیت جهانی محصولات، رضایت و خشنودی شما را نیز فراهم آوریم.

برند های محصولات شرکت مگامداوم

این شرکت یو پی اس و استابلایزر های خود را با برند ایرانی مگامد (Mega Mod) وارد بازار می کند، همچنین باتری های یو پی اس این شرکت خارجی بوده و تحت عنوان مگامکس (Mega Max) در بازار عرضه میشود.

اطلاعات تماس  صنایع الکترونیکی مگامداوم

دفتر مرکزی

آدرس پستی: تهران -خیابان دماوند خیابان اتحاد خیابان یازدهم غربی پلاک ۲۸ ساختمان مگامداوم

کد پستی: ۱۶۵۸۷۵۶۵۱۵
تلفن: ۰۲۱۴۳۹۵۳۰۰۰
فکس: ۰۲۱۴۳۹۵۳۳۳۳
پست الکترونیکی: sales @ megamodavem.com

 

تلفن تماس اضطراری
09194551985