قیمت یو پی اس خانگی

قیمت یو پی اس های خانگی تاثیر مهمی در انتخاب محصول دارند. چه برای آندسته که بدنبال یو پی اس با کیفیت بالا هستند و چه آنها که بر اساس یک بودجه مشخص قصد خرید دارند. یو پی اس های خانگی معمولا  بین ۱۰۰۰ تا ۲۰۰۰ ولت آمپر توان دارند و برخی انواع بسیار کوچک آن کمتر از ۱۰۰۰ ولت آمپر توان دارند. بطور معمول با یک یو پی اس حدود ۱۰۰۰ ولت آمپر از نوع با مدار آنلاین می توان همه نیازهای خانه را برای مدت ۲ تا ۴ ساعت تامین کرد. نیازهایی مانند وسایل صوتی و تصویری، روشنایی، وسایل آشپزخانه و … قیمت یو پی اسهای خانگی معمولا از ۵۰ توامن تا ۵۰۰ هزار توان متغیر است.

قیمت یو پی اس خانگی

ولی بیشتر انواع در رنج ۳۰۰ تا ۵۰۰ هزار توان قرار میگیرند و  برای انواع با توان بیشتر قیمت تا ۲ میلیون تومان هم وجود دارد.  هم اکنون انواع یو پی اسهای چینی EAST و StAR و انواع اروپایی و آمریکایی و ایرانی وجود دارد. یو پی اسهای چینی EAST از همتای دیگر خود کیفیت بمراتب بهتری دارد.

برای مصارف معمولی با عمر ۳ سال یو پی اس چینی  با رنج قیمت زیر ۵۰۰ تومان وجود دارد. قیمت یو پی اس خانگی در تمام رنجها در تمام مارک ها وجود دارد. برای کیفیت برق خروجی بالاتر باید بهای بیشتری نیز بپردازید. در این مورد بهتر است از انواع اروپایی بویژه آلمانی و یا  محصولات معتبر ایرانی استفاده کنید.

انتخاب یو پی اس خانگی

قدرم اول تعیین توان مورد نیاز و کیفیت برق خروجی مورد نیاز است. سپس از میان محصولات با توجه به قیمت انتخاب میکنیم.

یو پی اس خانگی

تلفن تماس اضطراری
09194551985