شرکت یو پی اس آلجا

درباره آلجا یو پی اس

شرکت آمایش لوازم جانبی الکترونیک و صنعت روز با نام اختصاری ” آلجا ” در سال ۱۳۸۲ فعالیت خود را آغاز نموده است.

در بدو امر هدف این شرکت تأمین لوازم و تجهیزات جانبی مورد نیاز صنایع کشور بوده است که در نهایت به صورت تخصصی در زمینه تجهیزات برق بدون وقفه (UPS) ، تثبیت کننده ولتاژ (stabilizer) و باتری و سایر تجهیزات مرتبط فعالیت خود را گسترش داده و در این راستا تمام تلاش خود را در بکارگیری برترین تکنولوژی های روز دنیا از کشورهای پیشرو در زمینه فن آوری به عمل آورده است.

شرکت آلجا در حال حاضر با داشتن نمایندگیهای رسمی و انحصاری فروش و خدمات پس از فروش از معتبرترین شرکت های خارجی، آمادگی خود را جهت تأمین تجهیزات مورد نیاز جهت صنایع مخابراتی، الکترونیکی، نظامی، مراکز درمانی و صنایع پزشکی، IT و صنایع نفتی و … را فراهم نموده و توانسته است اعتماد مراجعین به این شرکت را با تحویل به موقع کالا، ضمانت بدون قید و شرط و ارائه خدمات فنی مورد نیاز جلب نماید.

شرکت آلجا در سالیان اخیر نسبت به گسترش و ارائه دامنه وسیع محصولات در زمینه برق بدون وقفه (UPS) از توان ۵۰۰VA تا ۳۰۰kVA به صورت آماده تحویل اقدام نموده است که این امر تنوع محصولات این شرکت را به نزدیک به ۱۰۰ مدل مختلف میرساند تا بتوان در اسرع وقت پاسخگوی تمامی نیازهای مرتبط باشیم.

شرکت آلجا سعی نموده است با ایجاد شبکه گسترده نمایندگیهای فروش و خدمات پس از فروش در سطح کشور پاسخگوی نیاز مشتریان در حداقل زمان ممکن بوده،به نحوی که دسترسی آنها به خدمات شرکت آلجا به سرعت و با بهترین کیفیت امکان پذیر باشد.

شرکت آلجا نسبت به ارائه خدمات فنی و ضمانت بدون قید و شرط در خصوص دستگاههای فروخته شده اقدام نموده که این امر موجب رضایتمندی مشتریان از خدمات ارائه شده توسط شرکت گردیده است و در حال حاضر در راستای اجرای تعهد ۱۰ سال خدمات پس از فروش گام نهاده است که امید است با تحقق آن قدمی رو به جلو در راستای تکریم و ایجاد رضایتمندی مشتریان برداریم.

اطلاعات تماس

واحد فروش: ۰۲۱ ۲۲۰۳۵۶۵۰
کارشناسی فنی: ۰۲۱ ۷۷۳۲۲۸۴۵
فاکس: ۰۲۱ ۲۲۰۳۵۶۱۵
وب سایت: www.aljaco.com
پست الکترونیک: info@aljaco.com
نشانی دفتر فروش: تهران، بلوار آفریقا، خیابان ناهید شرقی، پلاک ۱۸، واحد ۲
کد پستی: تهران ۱۹۱۵۶۸۴۵۱۴

تلفن تماس اضطراری
09194551985