یو پی اس توانیرو

شرکت ارائه دهنده یو پی اس توانیرو

شرکت تولیدی لوازم الکتریکی و دستگاه های ذخیره و تغذیه توانیرو بیش از سه دهه و قبل از ( در سال ۱۳۶۵) ، در خلال سالهای جنگ به منظور ساخت انواع دستگاه های منابع تغذیه و مبدل ولتاژ ؛ مانند ups شروع بکار کرد و با تکیه بر دانش و تخصص جوانان و متخصصان دانشگاه های برتر ایران شروع به کار کرد و با گذشت اندک مدتی به عنوان اولین ابداع کننده ایرانی دستگاه یو پی اس سینوسی سنکرون با برق شهر ؛ با ساخت سیستم Intelligent HF از نوع Off Line و On Line شناخته شد.

سیستم Intelligent HF ی مدار تحلیلکر و بهینه ساز هوشند مصرف است که این شرکت به عنوان مبدع آن شناخته میشود. طی این سالها مصرف انرژی برق در کاربردهای گوناگون روز بروز افزایش یافته و از سوی دیگر قیمت محصولات پیشرفته و دستگاه های گران مانند لوازم بیمارستانی و دستگاه های CNC ، دستگاه های گران کپی و پلات دیجیتال و قیمت گران زمان و اطلاعات استفاده از وسایل ذخیره انرژی را لازم و تاگزیر نموده اس در این میان شرکت توانیرو بخش مهمی از بازار ایران را بخود اختصاص داده است و با ارائه رنج وسیعی از یو پی اس ها برای مصارف خانگی تا صنعتی خود را بخوبی به این بازار معرفی کرده است.

معرفی محصولات توانیرو:

شرکت تولید یو پی اس توانیرو با طراحی و تولید انواع دستگاه های مبدل ولتاژ و یو پی اس های سینوسی آنلاین در توان های ۲ تا ۲۰ کیلو ولت آمپر با تکنولوژی به روز هوشمند در بازار یو پی اس ها بسیار توانمند است. از حمله ویژگیهای دیگر یو پی اس های این شرکت استفاده و بهره گیری از ترانس ایزوله گالوانیک است.

یو پی اس توانیرو:

شرکت یو پی اس توان نیرو سالها نماینده رسمی فروش و خدمات پس از فروش یو پی اس های ELEN در ایران بوده و در زمینه تولید یو پی اس های صنعتی با توان تا ۳۰۰ کیلو ولت آمپر نیز فعالیت دارد.

یو پی اس های ELEN

آدرس جدید دفتر مرکزی شرکت یو پی اس توان نیرو:

  • تهران  میدان ازادی بزرگراه محمد علی جناح خیابان شهید صالحی نرسیده به میدان سماء دست چپ کوچه پیام پلاک ١٢
  • تلفن:       ۶۶۰۰۵۷۹۶ -۰۲۱(۹۸+)    و  ۶۶۰۲۷۰۳۸ -۰۲۱(۹۸+)
  • ایمیل :
  • مدیریت         a_noori_s@yahoo.com
  • پشتیبانی.      noori_faribrz@Yahoo.com
  • کانال تلگرام   tavaniru@

پشتیبانی فنی و خدمات پس از فروش توانیرو

بدینوسیله به اطلاع مشتریان عزیز می رساند :

واحد پشتیبانی فنی و خدمات پس از فروش ،آماده پاسخگوئی به مشتریان ارجمند می باشد .

خواهشمند است به شماره تلفن های زیر مراجعه فرمائید :

پشتیبانی خدمات : آقای فریبرز نوری ….. ۶۶۰۲۷۰۳۸-۰۲۱(+۹۸ )

موبایل. …..۰۹۱۲۱۳۴۸۲۴۶

تلفن تماس اضطراری
09194551985