یو پی اس هیوندای الکتریک

یو پی اس هیوندایشرکت یو پی اس هیوندای الکتریک در سال ۱۳۸۷ با هدف ارائه محصولات یو پی اس شرکت هیوندای و به عنوان نماینده محصولات الکتریکی و الکترونیکی این شرکت تاسیس و شروع بکار کرد. شرکت هیوندای از جمله معتبرتین و پر سابقه ترین ها در صنایع مختلف از جمله لوازم الکترونیکی و الکتریکی است. در حال حاضر این شرکت انواع یو پی اس آنلاین را در بازه های توان ۶۰۰ ولت آمپر تا ۱۲۰ کیلو وات آمپر ارائه می نماید. محصولات این شرکت در گروه های آنلاین و لاین اینتراکتیو تولید میشوند. انواع آنلاین از توان ۱۰۰۰ تا ۱۰۰۰۰ ولت آمپر تولید میشوند و دارای رنج قیمت ۱٫۵ تا ۷ میلیون تومان است. البته این یو پی اس ها دارای کیفیت و استاندارد بسیار بالایی هستند ولی بوضوح دارای قیمتی کمی بالاتر نیز می باشند. یو پی اس های لاین اینتراکتیو این شرکت از بازه توان ۶۰۰ تا ۱۲۰۰ ولت آمپر تولید میشوند و دارای رنج قیمت ۴۰۰ تا ۱٫۵ میلیون تومان میباشند .

کاربرد یو پی اس هیوندای

این گروه یو پی اس ها بویژه در انواع لاین اینتراکتیو محبوبیت بیشتری دارند و دارای مقبولیت از نظر قیمت نیز میباشند. در واقع انواع لاین اینتراکتیو ضمن اینکه قیمت مناسبی دارند از کیفیت و دوام زیادی نیز برای کاربردهای خانگی و اداری برخوردارند.

تاریخچه ی شرکت هیوندای

شرکت یو پی اس هیوندای الکترونیک در سال ۱۳۸۷ در ایران با هدف ارتقاء سطح دانش کاربران عمومی نسبت به این محصول و تأمین نیازهای جامعه صنعتی کشور ایران به یو پی اس های صنعتی تاسیس گردیده است. این شرکت بعنوان اولین و تنها شرکت ایرانی دارای مجوز تهیه و توزیع محصولات یو پی اس با برند هیوندای در ایران مشغول به فعالیت می باشد .
زمینه اصلی فعالیت این شرکت در ایران فروش یو پی اس هیوندای درتوان های ۶۰۰ ولت آمپر تا ۱۲۰ کیلو ولت آمپر و ارائه خدمات نصب ، راه اندازی و پس از فروش آنها به کاربران و ارائه مشاوره به خریداران می باشد.
در آینده ای نزدیک و با افتتاح کارخانه شرکت یوپی اس هیوندای الکترونیک در ایران امکان تولید کامل این محصول استراتژیک در کشور عزیزمان امکان پذیر می گردد .
امید است تلاش های این مجموعه قدمی هر چند کوچک در جهت ارتقاء و رشد فزاینده ایران عزیز باشد.

تلفن تماس اضطراری
09194551985