یو پی اس پرسو

یو پی اس پرسوشرکت پرسو الکترونیک در سال ۱۳۷۰ بمنظور تولید لوازم الکترونیکی و الکتریکی وارد صنعت شد و با تولید انواع شارژر، رکتیفایر و اینورتر شروع به کار کرد و در سال ۱۳۷۶ تولید یو پی اس های پیشرفته را نیز در دستور کار خود قرار داد. در حال حاضر بیش از ۳۵۰۰۰ دستگاه از انواع مختلف یو پی اس این شرکت در نقاط مختلف نصب و در حال بهره برداری است. این شرکت با حدود ۲۰۰ نفر پرسنل جزو موفقترین شرکتهای تولید یو پی اس است. محصولات یو پی اس پرسو بسیار متنوع است و در سه گروه اصلی لاین اینتراکتیو و آنلاین و مدولار قابل تقسیم بندی است. یو پی اس های لاین اینتراکتیو از از توانهای ۶۰۰ تا ۳۰۰۰ ولت آمپر را شامل میشود. انواع یو پی اسهای آنلاین شامل مدلهای تکفاز و سه فاز است و توان نوع سه فاز آن تا ۴۸۰۰ ولت آمپر قابل سفارش است که توان بسیار بزرگی برای حتی یو پی اس سه فاز است. چنین توانایی تولیدی، امکان برخورداری سنگینترین صنایع برقی و نیروگاهی را از یو پی اس های مناسب امکان پذیر میکند.

نحوه سفارش یو پی اس پرسو

برای سفارش محصول کافی است که به یکی از دفاتر نمایندگی این شرکت در استانها مراجعه و یا از طریق سایت اقدام به دریافت مشاوره فنی و سفارش محصول کنید.

زرومه شرکت یو پی اس پرسو

دستگاههای تولیدی این شرکت در مجموعه های بزرگ کامپیوتری از جمله بانکهای رفاه کارگران، مسکن، ملت،‌ ملی، سپه، صادرات، تجارت، کشاورزی، توسعه صادرات، شرکت خدمات ماشینی تأمین، شرکتهای مخابرات در اقصی نقاط ایران، صنایع مخابراتی راه دور، صنایع الکترونیک شیراز، شرکت لیفت تراک سازی سهند، ایزایران و همچنین نیروهای نظامی و انتظامی از جمله صنایع دفاع سپاه پاسداران و سازمانهای مهم دولتی همانند، اوقاف، حج و زیارت، غله، توسعه و برق ایران، طرح و برنامه و امور استخـدامی کشور و نیز شرکتـهای معتبر از جملـه پـارس خودرو، ایران خودرو، ایران وانت، صنایع ملی، آتروپات شیمی، سایپا، ساران، جام دارو، ‌ایران لگاریتم، صنایع ضایعات فلزی، بیمه ایران، پخش فرآورده های پزشکی، نیرومحرکه، هپکو، ‌کشتیرانی جمهوری اسلامی، شرکتهای نفت، گاز و پتروشیمی و چندین دانشگـاه، مؤسسه، بیمارستان دولتی و خصوصی مستقر است و کلیـه مصرف کنندگان، از گارانتی مورد تعهد و ۱۰ سال خدمات پس از فروش بهره مند می گردند.

تلفن تماس اضطراری
09194551985