۱۰ برند برتر یو پی اس در سال ۲۰۱۵

این روز ها منبع تغذیۀ بدون وقفه یا یو پی اس (UPS)، در میان برخی از کاربران بسیار طرفدار دارد. این وسیله، وسیله ای برقی است که قادر است برق اضطراری را برای حمایت از تمامی نیازهای مشتریان آماده کند. وقتی به محصولات بازار نگاه می  کنید، انواع دیگری از برند های UPS را مشاهده می کنید که امروزه در دسترس هستند. پیش از آنکه بهترین دستگاه یو پی اس را برای نیاز های خود خریداری کنید، می توانید این مقالۀ ۱۰ برند برتر منبع تغذیۀ بدون وقفه در سال ۲۰۱۵ را مطالعه کنید. این مقاله حاوی ۱۰ محصول برتر است که این روز ها در دسترس است. این محصولات به خاطر ویژگی ها و فوایدشان برای همۀ مصرف کنندگان بسیار عامه پسند هستند. در اینجا یو پی اس های پیشنهادی وجود دارند که می توانید همین الان آنها را خریداری کنید.

 

فهرست ۱۰ برند برتر یوپی اس در سال ۲۰۱۵:

 

۱۰یو پی اس powervar ABS-1200-11

این محصول یکی از معروف ترین برند های یو پی اس موجود در بازار است. این برند به دلیل واحد های بادوام ups با ویژگی های مفید دیگر بسیار معروف است. از استفادۀ این دستگاه قوی لذت خواهید برد، مخصوصا اگر بخواهید تمامی دستگاه های الکتریکی خودتان را پشتیبانی کنید.

یو پی اس powervar ABS-1200-11

۹یو پی اس Belkin Battery Backup UPS Unit (واحد پشتیبانی ups باتری belkin )

بسیاری از مردم تمایل دارند که به دلیل وجود ویژگی های سودمند از این محصول استفاده کنند. این سیستم پشتیبانی برق ۱۲ ولتی به شما این امکان را می دهد که به سادگی الکتریسیته را در دستگاهتان نگه دارید.  اگر بخواهید عملکرد این دستگاه را ببینید ، به راحتی می توانید به چراغ راهنما در قسمت جلویی دستگاه نگاه کنید. این واحد ups ، از محصولات بادوام و قوی ساخته شده است که می توانید در مدتی طولانی از آن استفاده کنید.

یو پی اس Belkin Battery Backup UPS Unit

 

۸یو پی اس Clever CS530B Tower UPS ( ups برج CS530B هوشمند)

این محصول قدرتمند تمامی نیاز های مصرف کنندگان را پشتیبانی می کند. این دستگاه برجکی دارد که از طریق آن می تواند دوام و استقامت این دستگاه را بالا ببرد. این منبع تغذیۀ بدون وقفه ، حدود ۱۱۰ ولتاژ ورودی جریان متناوب ولت دارد تا پیش از آنکه از این دستگاه قدرتمند در اداره تان استفاده کنید، نیروی باتری های کناری این واحد یو پی اس را دوباره شارژ کنید.

یو پی اس Clever CS530B Tower UPS ( ups برج CS530B هوشمند)

 

۷یو پی اس Eaton 5P1500 Tower UPS

این محصول یکی دیگر از دستگاه هایی است که این روزها بسیار معروف است. این یوپی اس برجی با ۱۲۰ ولت و سیستم الکتریسیتۀ  ۱٫۴۴kva پشتیبانی می شود. وقتی از این دستگاه استفاده می کنید، به راحتی می توانید عملکرد واحد یوپی اس را نظاره کنید. می توانید به نمایشگری که در جلوی دستگاه تعبیه شده نگاهی بیندازید. این نمایشگر شامل تمامی جزئیات و اطلاعات مهم دربارۀ این واحد ups قدرتمند است.

یو پی اس Eaton 5P1500 Tower UPS

۶یو پی اس Maruson Pro-2000ALCD UPS Unit

هنگامی که می خواهید از بهترین نوع یوپی اس استفاده کنید ، می توانید به این واحد قدرتمند نگاهی بیندازید. این واحد، عملکردی خوب و سیستمی معتبر دارد که می توانید منفعت زیادی از این سیستم یوپی اس به دست بیاورید. این دستگاه با نمایشگر LCD شفافی تجهیز شده که تجربه ای خوب برای مصرف کنندگان ایجاد می کند.

یو پی اس Maruson Pro-2000ALCD UPS Unit

۵یو پی اس Opti-UPS TS2250B UPS Unit

این محصول یکی دیگر از واحد های یو پی اس پیشنهادی است که این روز ها در دسترس است. شما از تمامی ویژگی های این یوپی اس لذت خواهید برد. این محصول عملکردی با شروع خنکی دارد که فرآیند مبدا این دستگاه را سرعت می بخشد. فراموش نکنید که از عملکرد ذخیرۀ انرژی آن با استفاده از حالت سبز یوپی اس استفاده کنید. این یوپی اس ، سیستم مدیریتی برق هوشمند قدرتمندی نیز دارد. این سیستم به این ups اضافه شده است تا تاثیر کلی این یوپی اس را افزایش دهد.

 

یو پی اس Opti-UPS TS2250B UPS Unit

 

۴یو پی اس Powercom 1500 VA UPS System

اگر می خواهید یک سیستم پشتبانی یو پی اس خوبی در دفتر کارتان داشته باشد، می توانید همین امروز این واحد را خریداری کنید. این سیستم ups قادر است تا سیستم پشتیبانی خوبی را برای مصرف کنندگان ایجاد کند. فضای ذخیره سازی انرژی ۱۵۰۰ va، به شما این امکان را می دهد که به سادگی انرژی و الکتریسیته را از منبع الکتریسیته ذخیره کنید.

یو پی اس Powercom 1500 VA UPS System

۳یو پی اس Tripp Lite Smart1500LCDT UPS Unit

تضمین های متناسبی برای این سیستم یو پی اس وجود دارد. این دستگاه یوپی اس تعاملی می تواند تنظیم ولتاژ و همچنین طول عمر بالای باتری را برای مصرف کنندگان مهیا کند. شما قادر خواهید بود تا در حین استفاده از نمایشگر LCD آن ، به آسانی عملکرد کلی این یو پی اس را مشاهده کنید. تمامی اطلاعات مهم روی این نمایشگر LCD نشان داده خواهند شد و می توانید تنظیمات کلی این دستگاه را به سادگی مدیریت کنید.

 

یو پی اس Tripp Lite Smart1500LCDT UPS Unit

۲یو پی اس CyberPower CP1500AVRLCD

این ups دارای ویژگی هایی عالی است که می توانید برای پاسخ به نیازهایتان از آن استفاده کنید. این سیستم یو پی اس می تواند تمامی دستگاه های شما را حقاظت کند مانند کامپیوتر های شخصی، کارابزار، سیستم سرگرمی خانگی و دستگاه های معروف دیگر. هنگامی که به نمایشگر LCD آن نگاه می کنید، تمامی جزئیات مهم دربارۀ این دستگاه ups شامل دقیقه، درجۀ بارگذاری، وضعیت باتری و اطلاعات مهم دیگر را می بینید.

یو پی اس CyberPower CP1500AVRLCD

۱یو پی اس APS Back UPS System

هنگامی که می خواهید بهترین دستگاه ups را برای خودتان پیدا کنید، می توانید این واحد APC BE550G UPS قدرتمند را بخرید. این دستگاه می تواند انرژی ضمانت شده ای را ایجاد و حفاظت کند و شما می توانید به سادگی دوام دستگاه های الکتریکی را در خانه تان حفظ کنید. نرم افزار کاهش انرژی آن شما را قادر می سازد تا این دستگاه را به طور خودکار روشن کنید به ویژه هنگامی که جریان الکتریسیته قطع می شود.  این دستگاه با سه سال ضمانت تضمین می شود تا تمامی نیاز های مصرف کنندگان را تامین کند.

یو پی اس APS Back UPS System

۲ دیدگاه

تلفن تماس اضطراری
09194551985