شرکت یو پی اس active power

شرکت یو پی اس Active power پیشرو جهانی در زمینه انرژی و فن آوری قدرت برای اعمال کاربردی اساسی است

جنیش مایه حرکت ماست:
جنبش چرخ لنگر چرخان حرفه ی ما را به حرکت وا می دارد باعث ذخیره انرژی برای حمایت از برنامه های کاربردی مشتریان و نیز تامین خدمات و راهکارهای مبتکرانه توسط تیم مشتاق می شود.

فن آوری میتکرانه افراد مشتاق و خیمه های فروش

محصولات ما بر پایه فن آوری چرخ لنگر آزمایش شده و مبتکرانه ساخته شده اند که ترکیبی بی نظیر از تراکم قدرت , قابلیت اطمینان و هزینه مالکیت را ارائه می دهد. این ترکیب باعث میشود که مشتریان ما به قابل دسترس بودن اطمینان و اهداف بودجه ای برسند.

ظرافت فن آوری چرخ لنگر با اشتیاق تیم شرکت یو پی اس Active Power  ساخته شده است. جنیش مایه حرکت ماست: جنبش چرخ لنگر چرخان حرفه ی ما را به حرکت وا می دارد باعث ذخیره انرژی برای حمایت از برنامه های کاربردی مشتریان و نیز تامین خدمات و راهکارهای مبتکرانه توسط تیم مشتاق می شود.

بهترین نمود نشاندهده ارزشی که ما ارائه می کنیم پایگاه خیمه های فروش در حال رشد است که اعتماد را در شرکت یو پی اس Active Power و فن آوری ما برای حفاظت از اعمال مهم آنها ایجاد می کند. بیش از ۴۰۰۰۰ چرخ لنگر شرکت یو پی اس Active Power  در بیش از ۵۰ کشور مستقر شده اند و ۹۰۰ مگا وات حفاظت برقی اساسی را ارائه می کند. رهبران در سراسر صنایع مختلف اطمینان دارند که ما همیشه با راهکار های پاک ، قابل اعتماد و مقرون به صرفه در صحنه حاضر خواهیم بود.

برای اطلاعات بیشتر درباره  شرکت یو پی اس active power اینجا کلیک کنید.

برای اطلاعات بیشتر درباره  شرکت یو پی اس active power اینجا کلیک کنید.

تلفن تماس اضطراری
09194551985