شرکت یو پی اس GUSTAV KELIN

معرفی شرکت یو پی اس گستاوکلاین (GUSTAV KELIN ) 

شرکت یو پی اس گوستاو کلاین برای ۶۵ سال ارائه دهنده تجهیزات و سیستم های برق بوده است . علم و تجربه کارمندان کارآزموده ما قابلیت اطمینان ترین و بهترین راه حل های را برای نیازها و مشکلات شما پیشنهاد میدهند.

درباره شرکت یو پی اس گستاوکلاین

شرکت یو پی اس گستاوکلاین (GUSTAV KELIN ) در سال ۱۹۴۸ در schongau آلمان تاسیس شد . در ۱۹۶۹ یه کارخاته تابعه در استرالیا تاسیس شد که در آن زمان فقط مبدا صادرات اصلی شرکت بود که امروز در Inzing در غرب اینسبورک واقع شده است .

شرکت یو پی اس گستاوکلاین (GUSTAV KELIN ) در حال حاضر در ۲ کارخاته خود ۲۲۰ کارمند مشغول به کار دارد.

تولید ترانسفورماتور ها اولین محصولی بود که به سرعت گسترش پیدا کرد که خیلی زود با تولید استابلایزرهای ولتاژ و رگلاتورهای ولتاژ اصلی AC   برای فرستنده های رادیو و تلویزیون Deutsche Bundespost ( که در آن زمان ابرقدرت ارتباط از راه دوره آلمان بود ) ادامه پیدا کرد.

اولین رکتیفایر thyristor 1960 بهینه سازی و تولید شد . در سال ۱۹۶۲ زمانی که طراحی اینورتر های تیریستور برای تولید آماده شد دو محصول با هم ترکیب شدند تا در نهایت یک ” تجهیز یو پی اس ” را تشکیل دهند که این تجهیز نیز در سال ۱۹۶۸ با دستگاه سوئیچینگ AC  (NUE)  به روز شده و کاملا بدون وقفه کامل شد.

رکتیفایرهای سوئیچ مد Switched-mode و مبدل های DC نیز از سال ۱۹۷۰ شروع به توزیع شدند . به محض اینکه در سال ۱۹۸۵ ترانزیستورهای high-current bipolar اماده شدند , شرکت یو پی اس گستاوکلاین (GUSTAV KELIN ) شروع به تولید محصولات تک فازی و ۳- فازی اینورترهای ماژوله ی puls – width و تجهیزات یو پی اس های با توان بالای ۱۰۰ KVA کردند.

ترانزیستورهای IGBT جدید این امکان را بوجود آوردند تا کارایی تجهیزات یوپی اس های ما در سال ۱۹۹۶ به صورت چشم گیری افزایش یابد. از سال ۲۰۰۰ تجهیزات یو پی اس مجهز به میکروپروسسورها در رنج محصولات ما قرار گرفتند.

امروزه تجهیزات یو پی اس تا ۱۶۰۰KVA   میتوانند تامین شوند.

“شرکت یو پی اس گستاوکلاین شریک زندگی شما برای تامین تمام جنبه های تجهیزاتی برق “

برای اطلاعات بیشتر اینجا را کلیک کنید.

 

 

تلفن تماس اضطراری
09194551985