شرکت یو پی اس Ablerex

توضیحی مختصر درباره معرفی شرکت یو پی اس Ablerex

 

شرکت یو پی اس Ablerex شرکتی است که در زمینه طراحی ،  ساخت  و فروش محصولات جامع منبع تغذیه بدون وقفه Uninterrupted Power Supplies )UPS) و دستگاه های کیفیت قدرت Power Quality Devices)PQD) شامل کارهای صنعتی ، زیرساخت های مخابراتی ، مراکز داده، شرکت فناوری برای مدیران مرکز و کاربران خانگی و اداری فعالیت دارد.

شرکت یو پی اس Ablerex بسیار متفاوت است . تولیداتی با عملکرد بالا از جمله صنعتی، سازمانی ، حمل و نقل ، آموزش و پرورش و دفتر یافت می شود . طراحی و محصولات و همچنین برتری ساخت و مهندسی قابل اطمینان شرکت یو پی اس Ablerex موجب تداوم و قوام قدرت آن می شود . ساختار کار این  شرکت یو پی اس Ablerex عرضه منابع تغذیه بدون وقفه و دستگاه های کیفیت قدرت است که این شامل یو پی اس UPS ، مبدل فتوولتائیک ، فیلتر توان اکتیو و سیستم نظارت باتری می شود.  ABlerex در” تایپه تایوان” قرار دارد و در سراسر جهان ۱۰۰۰ نفر را در استخدام خود دارد .این شرکت بزرگ  دارای قابلیت تولید در سوژو ، چین و حضور در بازارهای فروش آسیا، اروپا و آمریکا است. Ablerex در سال ۱۹۹۴ تاسیس شد، و در حال حاضر یک پیشرو با چندین برند قوی در صنعت یو پی اس و PQD است .

تماس با ما شرکت یو پی اس Ablerex

برای تماس با Ablerex  و برای اطلاعات بیشتر در مورد محصولات و یا پرسش، می توانید فرم درخواست مربوطه در این لینک را پر کرده و برای شرکت ارسال کنید و یا با ارسال سوالات و نظرات خود از طریق ایمیل / فکس ذکر شده در صفحه مربوطه اقدام کنید. در اسرع وقت با شما تماس حاصل کرده و سوالات شما را پاسخ خواهیم داد.

تلفن تماس اضطراری
09194551985