معرفی شرکت های ارائه دهنده “یو پی اس برای آسانسور”  

گسترش شهرنشینی موجب گردیده تا آپارتمان سازی، احداث ساختمان های مرتفع تجاری، اداری و مسکونی و برج ها رواج یابد و همگام با آن  لزوم و اهمیت تامین و تعبیه امکانات و تجیهزات رفاهی مانند درب های اتوماتیک پارکینگ، سیستم آسانسور، سیستم های امنیتی نیز دو صد چندان شده است. اغلب این تجهیزات که با جریان برق کار می کنند و تامین برق دایمی و قابل اعتماد برای آنها مورد توجه است.

 

اهمیت یو پی اس آسانسور

فرض کنید در حال پایین آمدن یا بالا رفتن توسط آسانسور هستید وبه ناگهان برق قطع می گردد و یا اختلالی در سیستم برق بوجود می آید و شما بین طبقات گیر افتاده اید. حتی تصور چنین صحنه ای می تواند استرس زا و مُخل آرامش روانی باشد. علی الخصوص اینکه فرد گیر افتاده کودکان یا سالخوردگان در بین طبقات یک برج باشند. برای پیشگیری از این حوادث، تامین برق پیوسته و قابل اعتماد برای آسانسورها و بالابرها اهمیت فوق العاده ای دارد که این کار توسط یو پی اس های مخصوص آسانسور انجام می گیرد.

در ادامه شرکت های معتبر تامین کننده یو پی اس آسانسور را معرفی می کنیم:

 

معرفی شرکت های ارائه دهنده “یو پی اس برای آسانسور”  

فیام صنعت

فیام صنعت

شرکت فیام صنعت

فیام صنعت با تولید وارایه یو پی اس هایی که وظیفه اصلی آنها ، تامین بدون وقفه برق مورد نیاز برای آسانسورها می باشد، و این سیستم بین برق شهر و دستگاه مصرف کننده قرار گرفته علاوه بر تثبیت و تنظیم برق شبکه مانع از اختلالات شبکه به قسمت های مختلف آسانسور می گردد.

فیام صنعت ارایه کننده یو پی اس های اگزیم پاور سری ۲۰KV الی ۳۰KV مناسب برای آسانسورهایی با ظرفیت ۴ نفر و یو پی اس های ۶۰KV جهت کاربرد در آسانسورهای ۸ نفره می باشد.

شرکت فیام صنعت بزرگترین مرجع مشاوره و ارائه  و  فروش و خدمات پس از فروش انواع  ups،  باتری و باتری شارژر و سلول خورشیدی با مارک های معتبر آمریکایی، اروپایی و چینی  و  تجهیزات برق اضطراری AC و DC صنعتی  می باشد و همچنین  طراحی و عرضه یو پی اس های صنعتی با توان های بالاتر از ۱۰۰KVA و UPSهای پر توان (بالاتر از ۱۰۰KVA) را دارد.

اطلاعات تماس شرکت فیام صنعت

آدرس: تهران، خیابان مفتح شمالی، خیابان زهره، کوچه منوچهر، پلاک ۱۸

دفتر مرکزی: ۸ الی ۸۶۰۲۰۲۰۷-۰۲۱

خدمات پس از فروش: ۸۸۳۱۵۴۱۹-۰۲۱ فروش:۸۸۳۱۵۹۶۸-۰۲۱

مرکز ارتباط مشتریان: ۴۳۴۹۵-۰۲۱

پاسخگویی ۲۴ ساعته: ۰۹۱۹۹۶۹۷۸۸۴

تلفن تماس اضطراری
09194551985